Personel Hizmetleri

Personel Hizmetleri
Avrasya organizasyon yoğunluğa göre ihtiyaç duyulan personeli tedarik ederken hem maliyetlerin aşağıya çekilmesi hemde personel özlük haklarının takip edilmesi hususunda firmaların yükünü hafifletmektedir. Bordrolama, part time, full time, dönemsel personel ve danışmanlık hizmetlerinden size en uygun olanı seçip detayları Avrasya Organizasyona bırakmanız yeterlidir.
Personel alanında firmalara uygunluk sağlayacak şekilde arama, seçme ve yerleştirme yapılır.
Personel işe alınmadan önce kanuni yükümlülükleri yerine getirilir. Ve personele görev alacağı bölüm hakkında bilgi ve eğitim verilir.
Eğitimler gerek sorumlu müdürlerimiz tarafından gerekse hizmet verdiğimiz şirketlerin müdürleri tarafından verilmektedir.

Bay & Bayan Servis Personeli

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için personelimizi prezantabl, diksiyonu düzgün, sorumluluk alabilen ve takım çalışmasına uygun kişilerden seçerir. Hızla gelişen turizm sektörünün değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için periyodik olarak eğitim veririz.

Vip Servis Personeli

Ev sahipliğini yapmayı düşündüğünüz özel parti ve yemeklerin sadece organizasyonunu yapıp sunumunu bize bırakabilirsiniz. Önemli olanın, misafirlerinize sadece yemek servisi yapmanın yanı sıra, katılımcılara unutulmaz bir anı bırakmaktır. Özel olarak eğitim almış, çalışkan güler yüzlü personelimiz davetiniz ile ilgili detayları size istediğiniz doğrultusunda titizlikle ve itinayla yerine getirir. Davetle ilgili hiçbir endişeniz olmadan misafirleriniz ile hoşça vakit geçirmenin tadını çıkarırsınız. 

Host & Hostes Personeli

Marka değerinizin bilincinde, güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı ve görselliği dikkate alarak tecrübeli ekibimizle müşterilerinize hizmet sunarız.